Erkek Body Shaping

Özel geliştirilmiş Fonksiyonel Manyetik Stimülasyon teknolojisi sayesinde karın, kalça, bacaklar, kollar ve pelvik taban alanlarında kas kuvvetlendirmek için kullanılan Tesla Former, kasları yapılandırırken yağ yakar ve vücudu şekillendirir. Arzuladığınız görünüme kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Squat dışında MMC Slim ile mekik, sit up gibi aklınıza gelen diğer fitness hareketlerini de yapabilirsiniz.

MMC Slim Faydaları Nelerdir?

MMC Slim faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  1. İyileşme süreci gerekmez.
  2. Vücudunuzu şekillendirirsiniz.
  3. Non invaziv uygulamadır.
  4. Daha kolay yağ yakımı sağlarsınız.
  5. Kaslarınızı geliştirebilirsiniz.
  6. Formda kalabilirsiniz.
  7. Cerrahi olmadan poponuzu kaldırabilirsiniz.
  8. Manyetik alan sayesinde kıyafetlerinizi çıkarmadan bunların hepsini yapabilirsiniz.
  9. Cilde temas etmeden kullanım mümkündür.

MMC Slim Acılı bir İşlem midir?

MMC Slim acısı bulunmuyor. Manyetik alan teknolojisi ile çalışan makine, kasların güçlenmesini sağlar. Yüksek yoğunluklu darbeli manyetik alan sayesinde kasların cilde teması dahi olmadan kasılmasına yardımcı olur. Bu sırada kesinlikle acı, ağrı vb. istenmeyen hisler duymazsınız. Kas yapmanın ve vücudu şekillendirmenin hem kestirme hem de pratik yolu olan MMC Slim sayesinde yağ dokunuzu azaltırsınız. Çünkü vücutta yer alan yağ dokuları kaslar tarafından kullanılmaya başlar.

MMC Slim Kaç Seans Uygulanmalıdır?

MMC Slim seans sayısı kişinin mevcut vücut durumuna, yaşına, arzu ettiği sonuçlara göre değişiklik gösterecektir. Haftada 2 kere olmak üzere toplamda 8 seans olarak uygulanması gerekmektedir. Gerekli görüldüğü durumlarda 2 haftada 1 veya 3 haftada 1 kere olmak üzere koruma veya devam seansları da önerilmektedir. Seans aralarında 2 gün bırakılır. En az haftada 2 seans uygulama yapılması gerekir. Vücut oluşturma için konsantre ve etkili bir cihazdır. Manyetik alan kıyafetlerin üzerinden yayılır. Egzersiz yaptığınızda olduğu gibi motorik sinirler tetiklenmiş olur. Kas kasılır. Yüksek yoğunlukta spor yapmış gibi olursunuz. İstenilen seviyeye kadar vücut şekillendirmesi mümkündür.

MMC Slim Ne için Kullanılır?

MMC Slim kullanımı popo kaldırma, bacakları şekillendirmek, core therapy, poster düzeltmek, baklavaları belirginleştirmek için olabilir. Acısız ve ağrısız şekilde FMS teknolojisi ile çalışan cihaz sayesinde bölgesel incelme uygulaması da yapılabilir. Şekilli bir vücuda sahip olmak için sadece incelme olması yeterli değildir. Yağ tabakası altında bulunan kasların güçlenmesi de şarttır.